27 lutego 2024

Odzyskiwanie danych z telefonu darmowe programy a praca fachowca.

Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie danych – Jak przeprowadzić odzyskiwanie systemu Windows

photo
Odzyskiwanie danych z dysku tak mozesz się przygotować.

Odzyskiwanie danych z telefonu Poznań Czy myślisz o odzyskiwaniu danych? Utrata danych lub plików, nawet jeśli są one zapisane na zewnętrznym dysku twardym, może być bardzo przerażającą propozycją. Wszyscy doświadczyliśmy utraty danych, gdy pliki zaginęły, czy to z powodu awarii komputera, czy poważnego wirusa, jest to traumatyczne i może zająć trochę czasu, aby naprawić sytuację. Więc nie wpadaj w panikę.

Odtwarzanie danych spośród HDD takim nazwą umiesz zqaufć.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jeśli przypadkowo usunąłeś plik, jest sprawdzenie, czy jest to utracony plik na dysku twardym. Odzyskiwanie danych Wiele razy można to zrobić z pomocą niektórych darmowego oprogramowania. Jeśli tak nie jest, trzeba będzie przeprowadzić kontrolę za pomocą programu do odzyskiwania danych. Nie martw się, programy do odzyskiwania danych są następną najlepszą (a czasami jedyną) nadzieją na odzyskanie utraconych danych.

Odzyskiwanie danych z pendrivzrób obecne przedtem podasz do biegłego.

Będziesz chciał uruchomić anyrecover na świeżym komputerze. Wiele razy ludzie przypadkowo usunęli pliki z kosza i musieli ponownie zainstalować programy. Jednakże, większość narzędzi do odzyskiwania plików z kosza wymaga sformatowania dysku twardego i utraty niezapisanych danych. Dlatego ważne jest, aby anyrecover był przechowywany na świeżym komputerze.

Odzyskiwanie danych z nośnika pojedynczych tego obłędnie nie uskuteczniaj oddzielnie.

Następnym krokiem w procesie jest wypróbowanie anyrecover na różnych systemach, które posiadasz na swoim komputerze. Domyślnie będzie on szukał obsługiwanych typów plików. Jeśli masz inne aplikacje, które nie są obsługiwane na komputerze, na którym program jest zainstalowany, otrzymasz pewnego rodzaju komunikat o błędzie. Jest bardzo prawdopodobne, że otrzymasz werdykt „nieobsługiwane typy plików”. Aby rozwiązać ten problem, po prostu zainstaluj anyrecover ponownie na komputerze z obsługiwanymi typami plików. Możesz też uaktualnić program do najnowszej wersji, która obsługuje więcej typów plików.

Jeśli żaden z plików są odzyskiwane, a następnie kolejną rzeczą, którą musisz zrobić, to uruchomić program i użyć go do sprawdzenia rozmiaru utraconej partycji. To może być bardzo trudne, jeśli szukasz do odzyskania danych krytycznych, ponieważ mogą one różnić się od pliku do pliku. Ale dobrą wiadomością jest to, że będą one zazwyczaj wymienione w menu usług odzyskiwania danych. Po znalezieniu partycji, którą chcesz odzyskać, musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy na nim, a następnie wybierz format. To może być konieczne, aby sformatować dysk jako NTFS lub FAT jest preferowane.

Teraz, że masz rozwiązane problemy z partycji i typów plików, trzeba będzie zdecydować, czy wybrany plik jest nawet możliwe do odzyskania. Zawsze możesz wrócić do menu głównego aplikacji odzyskiwania i szukać menu operacji. W większości przypadków otrzymasz listę wszystkich plików, które są dostępne lub które mogą być odzyskane. Ale zła wiadomość jest taka, że jeśli skanowanie utraconych danych będzie również napotkać wyżej wymienionych partycji ponownie.

Odzyskiwanie danych z telefonu nie komplet zrobisz osobiście.

Ostatnim krokiem w procesie odzyskiwania danych jest kliknięcie prawym przyciskiem myszy na odzyskane dane, a następnie wybranie punktu przywracania lub punktu przywracania. Pojawi się nowa lokalizacja utraconej partycji. Użyj opcji przeglądania, aby zlokalizować odzyskaną partycję. Użyj klawiszy strzałek, aby przejść do niego. Może to chwilę potrwać, ponieważ czasami wpisy indeksu w oknach partycji ulegają modyfikacji.

Po punkt przywracania został zlokalizowany można albo ponownie uruchomić komputer lub zamknąć go. Teraz po ponownym uruchomieniu i wyłączeniu komputera można zobaczyć odzyskane dane w Eksploratorze. To może nie być dokładne kopie jak te przechowywane na dysku, ale to powinno przynajmniej dać ci pomysł, że można kontynuować proces odzyskiwania. Jak Windows wymaga pewnych wymagań systemowych, które mają być spełnione, aby umożliwić aplikacji do efektywnego działania, więc należy upewnić się, że komputer spełnia wymagania systemowe przed próbą odzyskania.