19 kwietnia 2024

Odzyskiwanie danych z dysku twardego darmowy program vs. doświadczonyy serwis.

Creative concept with miniature people repairing the hard drive. A broken computer equipment. Figures of people. The team of employees

Odzyskiwanie danych Usunięte pliki – Jak mogę je znaleźć i zrobić odzyskiwanie danych?

photo
Odzyskiwanie danych z pendrivzrób to nim oddasz do fachowca.

Odzyskiwanie danych z dysku Poznań Jeśli masz zewnętrzne urządzenie pamięci masowej lub laptopa z systemem operacyjnym Windows, warto regularnie wykonywać kopie zapasowe danych, aby w przypadku utraty danych nie stracić wszystkiego. Jednak odzyskanie danych utraconych w wyniku awarii zasilania lub infekcji wirusowej może być trudne, zwłaszcza jeśli dane znajdują się na dysku wymiennym. Na szczęście istnieje wiele firm, które zapewniają odzyskiwanie danych z przenośnego dysku do odzyskiwania danych lub oprogramowania do pendrive’a. Podczas gdy te narzędzia działają dobrze dla niektórych rodzajów sytuacji utraty danych, niektóre z bardziej specyficznych problemów, takich jak przypadkowe formatowanie komputera, istniejący problem z partycją i powolny dysk komputerowy mogą być trudniejsze do odzyskania. Oto niektóre z bardziej powszechnych problemów, które mogą utrudnić odzyskanie danych za pomocą przenośnego dysku do odzyskiwania danych lub pendrive’a:

Odzyskiwanie danych spośród pendrivnie całość mozesz odbyć solo.

System plików FAT 32 – jeśli komputer jest używany z systemem Windows XP, Windows Vista lub Windows 7 i szukasz użyć systemu plików FAT32 do odzyskania danych, to są szanse, że nie będzie w stanie odzyskać wszystkie z nich. Odzyskiwanie danych W większości przypadków, odzyskiwanie danych z systemu plików FAT 32 nie powiedzie się. Istnieje nowe darmowe narzędzie o nazwie FINDNTS, który może sprawdzić system plików, aby zobaczyć, czy może być odzyskane, czy nie.

Odtwarzanie danych z albumie opłata Top 5 gratisowych pomysłów.

Pliki wideo – jeśli opinie klientów sugerują, że można odzyskać dane z plików wideo, to może być w stanie odzyskać go z pewną ilością sukcesu. Większość ludzi było w stanie odzyskać swoje pliki wideo z systemu plików FAT 16, choć nadal może być wyzwaniem, gdy próbuje odzyskać dane z innych większych plików. Aby sprawdzić pliki wideo do odzyskania, wystarczy otworzyć Eksploratora Windows i szukać swoich plików. Jeśli masz jakieś pliki wideo, a następnie zobaczysz folder oznaczony jako „Videos”, który zazwyczaj zawiera swoje filmy. Jeśli masz jakieś pliki wideo, które nie są sformatowane, to może to uczynić cały proces dużo trudniejsze.

Odtwarzanie danych z SSD uszkodzenie wyraziste i machinalne.

Niesformatowane/niepołączone dyski – jeśli napotkasz dysk, który nie jest sformatowany i który ma odinstalowane oprogramowanie, to jest prawdopodobne, że możesz odzyskać dane również z niego. Najlepszym sposobem na odzyskanie danych z tego typu dysków jest przeprowadzenie degradukcji dysku na samym dysku. Można to zrobić, wykonując samodzielnie degramentację dysku metodą Softraid lub wykonując czyszczenie dysku, które jest często dołączane do niektórych pakietów odzyskiwania danych. Podczas czyszczenia dysku zawsze należy upewnić się, że dysk nie zostanie trwale uszkodzony.

Usunięte pliki – jeśli przypadkowo usunąłeś plik, to są duże szanse, że możesz odzyskać przynajmniej część utraconych danych. Powinieneś najpierw sprawdzić, czy plik został rzeczywiście usunięty. Szybkie wyszukiwanie w Google pokaże, czy plik został usunięty jako element z kosza. Następnie należy znaleźć lokalizację pliku na komputerze, a następnie należy wykonać przywracanie na dysku twardym, co spowoduje jego usunięcie. W zależności od stanu pliku przed jego usunięciem, może być w stanie go usunąć i mieć jakiś sukces z oprogramowaniem do odzyskiwania danych.

Narzędzia do odzyskiwania danych, które odzyskują utracone dane za pośrednictwem sieci są dość nieuniknione teraz dni. Prawdopodobnie jesteś już właścicielem sieci, lub przynajmniej przeszedłeś szkolenie w zakresie konfiguracji bezpiecznej sieci do celów odzyskiwania danych. Wiele osób posiada również systemy kopii zapasowych, z których korzysta regularnie, na wypadek, gdyby ich podstawowy system zawiódł. Jeśli wszystko inne zawiedzie, istnieje oczywiście możliwość skorzystania z narzędzi do odzyskiwania danych innych firm. Pamiętaj, aby zbadać narzędzia do odzyskiwania danych, które rozważasz mocno, tak aby nie tracić czasu lub pieniędzy.

Odzyskiwanie danych spośród HDD rzeczone możesz zorganizować gratisowym zamysłem.

W wielu okolicznościach koszt oprogramowania do odzyskiwania danych będzie niższy niż zakup narzędzia do odzyskiwania danych. Sprawdź recenzje, aby zobaczyć, co inni ludzie mają do powiedzenia na temat konkretnego produktu, którym jesteś zainteresowany. To pomoże Ci zawęzić wybór, abyś mógł podjąć świadomą decyzję. Sprawdź również, czy firma, która sprzedaje narzędzia do odzyskiwania danych, sprzedaje również oprogramowanie do odzyskiwania danych.

Jedną z rad podczas szukania oprogramowania do odzyskiwania danych jest szukanie produktów, które oferują kilka różnych opcji skanowania. Może chcesz zrobić skanowanie raz w tygodniu, co miesiąc lub co roku, aby zachować dobrą kopię zapasową danych, tak, że nie musisz się martwić o znalezienie usuniętych plików, jeśli zostały przypadkowo usunięte przez komputer. Ponadto, jeśli jesteś typem osoby, która ma tendencję do usuwania plików bez zachowania ostrożności, narzędzie do odzyskiwania undelete może się przydać. Uneraser to program, który pomaga undelete plików bez konieczności martwienia się o wszelkie niechciane pliki coraz usunięte, jak również. Uneraser działa poprzez wyszukiwanie serii określonych plików. Jeśli znajdzie jeden z nich, usuwa go bez zakłócania pracy komputera.