19 kwietnia 2024

Odzyskiwanie danych serwis.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Użyj Android Data Recovery, aby odzyskać usunięte pliki

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Istnieje wiele sposobów na odzyskanie plików z urządzeń z systemem Android. Jednym ze sposobów jest użycie programu do odzyskiwania danych Android do skanowania urządzenia w poszukiwaniu usuniętych plików. Program ten jest łatwy w użyciu i pomoże Ci odzyskać wszelkie pliki, które mogłeś stracić. Niezależnie od tego, czy pliki zostały usunięte z powodu ataków wirusów, rooting, lub aktualizacji urządzenia, zawsze można użyć programu do odzyskiwania danych, aby odzyskać utracone pliki.

Czy przypadkowo usunięte ważne pliki, przypadkowo wytrzeć swoje urządzenie, lub po prostu stracił go całkowicie, darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może pomóc odzyskać utracone pliki. Programy te są również bardzo bezpieczne i nie będą przenosić złośliwych wirusów lub dołączonych wtyczek. Plus, nie będą one wykraść swoje dane osobowe.

Inne dane, które Free Android Data Recovery może pomóc odzyskać to kontakty, zdjęcia i filmy. Może również odzyskać usunięte teksty i dzienniki połączeń. Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś kontakty, czy przypadkowo usunąłeś ważne pliki, program znajdzie je dla Ciebie. Ponadto, może również odzyskać usunięte dokumenty, wiadomości e-mail i więcej. Program jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android i ma prosty, intuicyjny interfejs, który jest łatwy w użyciu.

Program Gihosoft Android Data Recovery obsługuje kilka typów plików, w tym pliki tekstowe, obrazy i multimedia. Może również odzyskać usunięte pliki z pamięci wewnętrznej telefonu i karty SD. Jest to potężne narzędzie do odzyskiwania danych dla wszystkich rodzajów utraty danych z systemu Android, w tym filmów i plików audio. Działa również na urządzeniach Mac i Windows.

Kolejnym darmowym programem do odzyskiwania danych z systemu Android jest Disk Drill. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych programów na rynku i może odzyskać każdy rodzaj danych. Jest szczególnie skuteczny w odzyskiwaniu usuniętych plików multimedialnych i może nawet przesłać odzyskane pliki przez FTP. Inną cechą, która sprawia, że Disk Drill jest tak popularny jest to, że łatwo jest usunąć pliki i oczyścić przestrzeń na urządzeniu z systemem Android.

iMyFone D-Back

Program do odzyskiwania danych z androida iMyFone D-Back to skuteczny sposób na odzyskanie danych po zresetowaniu urządzenia lub przywróceniu ustawień fabrycznych. Program będzie skanować urządzenie w sposób efektywny i dostarczy wyniki w ciągu kilku minut. Jest łatwy w użyciu i oferuje 24-godzinne wsparcie klienta.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych jest w 100% bezpieczne i obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Oferuje również bezpłatną wersję próbną. Bezpłatna wersja próbna pozwala wypróbować ją przez pewien czas przed zakupem licencji. Możesz nawet odzyskać dane z kont iCloud i chmury.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back Android jest przeznaczone do przywracania danych z prawie każdego rodzaju urządzenia mobilnego, w tym z zakorzenionych i niezakorzenionych urządzeń z systemem Android. Chroni również informacje osobiste użytkownika przed wyciekiem. Użytkownicy mogą również eksportować swoje dane do CSV, VCF lub HTML w celu dalszego wykorzystania.

Oprogramowanie iMyFone D-Back Android Data Recovery jest w stanie odzyskać filmy i inne dane z urządzeń z systemem Android, które zostały przypadkowo usunięte. Może nawet odzyskać hasła i dzienniki połączeń. Może również odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp. Nie wymaga rootowania i odzyska dane w trzech prostych krokach.

Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi i obszernej liście formatów plików, odzyskiwanie danych D-Back Android jest doskonałym narzędziem do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych. Obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android, w tym Google Pixel i Samsung Galaxy S6. Obsługuje również dane z uszkodzonych i utraconych urządzeń. Jego wskaźnik sukcesu w odzyskiwaniu danych jest jednym z najwyższych spośród wszystkich programów do odzyskiwania danych dla Androida.

Program jest w 100% bezpieczny w użyciu. Posiada trzyetapowy proces odzyskiwania plikow. Posiada również zaawansowaną funkcję wyszukiwania. Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego użytkownika systemu Android. Oprócz systemu Android, aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami z systemem iOS.

Kolejną cechą aplikacji jest jej kompatybilność z urządzeniami Windows i MacBook. Jest ona również kompatybilna z LINE. Ta aplikacja może być używana do odzyskiwania danych z LINE.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android data recover to narzędzie dla użytkowników urządzeń z systemem Android, które pozwala odzyskać utracone pliki bez konieczności rootowania. Ten program jest dostępny w Sklepie Play, a wszystko, co musisz zrobić, to pobrać go. Po zainstalowaniu możesz podłączyć swoje urządzenie do komputera i uruchomić go, aby odzyskać utracone dane. Po otwarciu programu zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na Politykę Prywatności. Po wyrażeniu zgody zostanie przedstawione menu opcji odzyskiwania danych wraz z krótkim opisem każdej z nich. Jeśli masz dużą liczbę plików, możesz wybrać konkretne opcje odzyskiwania, takie jak te, które będą odzyskiwać dane z określonego urządzenia pamięci masowej. To narzędzie ma również funkcję podglądu, która pozwala na podgląd plików przed odzyskaniem.

Interfejs użytkownika programu jest prosty i łatwy w obsłudze. Pozwala on również na filtrowanie wyników skanowania. Możesz wybrać pliki według nazwy lub typu, a nawet wyświetlić ich podgląd przed próbą ich odzyskania. Korzystanie z tego narzędzia jest szybkie i łatwe, i można odzyskać utracone pliki z urządzenia z systemem Android bez rootowania.

Tenorshare UltData jest dostępny zarówno dla komputerów Mac, jak i Windows. Odzyskuje utracone zdjęcia, filmy i wiadomości WhatsApp, a także jest w stanie przywrócić usunięte lub sformatowane pliki. Obsługuje również odzyskiwanie danych z zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Można również odzyskać utracone dane z kart SD i pamięci wewnętrznej. Jest bezpieczny w użyciu i jest wolny od ryzyka.

Inną wspaniałą cechą UltData do odzyskiwania danych z Androida jest jego zdolność do odzyskiwania usuniętych zdjęć z urządzeń z systemem Android. To oprogramowanie jest kompatybilne z ponad 6000 urządzeń z systemem Android, w tym flagowych. Może nawet odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp, dane aplikacji WhatsApp Business i dane WeChat. To oprogramowanie może odzyskać usunięte zdjęcia i dane ze smartfonów bez rootowania.

Jako oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android, UltData ma najwyższy wskaźnik sukcesu w branży odzyskiwania danych. Obsługuje większość telefonów z systemem Android, nawet tych, które zostały zakorzenione, więc jest idealny w różnych sytuacjach.

RecoverGo

RecoverGo android data recovery to bardzo przydatne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Program jest kompatybilny zarówno z zakorzenionymi, jak i niezakorzenionymi urządzeniami z Androidem i może odzyskać wszystkie typy plików. Proces odzyskiwania trwa zazwyczaj kilka minut i możesz zacząć go używać, gdy tylko odblokujesz swój telefon.

To oprogramowanie może odzyskać utracone dane z pamięci wewnętrznej lub z karty SD. Ma dobrze zaprojektowany interfejs, który pozwala na podgląd danych do odzyskania i wybrać te, które chcesz przywrócić. Jego tryb odzyskiwania jest doskonały i możesz być pewien całkowitego odzyskania danych. Może nawet odzyskać pliki z uszkodzonych lub utraconych urządzeń.

RecoverGo Android data recovery jest bardzo skuteczny w odzyskiwaniu utraconych danych z Androida i ma wysoki wskaźnik sukcesu. Możesz go użyć do odzyskania usuniętych plików z telefonów Samsung, Huawei i Xiaomi. RecoverGo pomaga również odzyskać usunięte dane z kart SD. Może również eksportować wybrane dane do komputera.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android jest w stanie odzyskać utracone lub usunięte pliki z pamięci wewnętrznej telefonu i karty SD. Wszystkie typy plików mogą zostać odzyskane. Aby użyć RecoverGo, musisz podłączyć urządzenie do komputera przez USB. Powinieneś włączyć tryb debugowania USB na swoim urządzeniu z Androidem. Gdy już to zrobisz, możesz przeskanować usunięte pliki za pomocą tego programu.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android jest w 100% bezpieczne w użyciu i może odzyskać utracone pliki z urządzeń z systemem Android. Możesz odzyskać zdjęcia, kontakty, filmy, historię połączeń, ebooki i inne. Może nawet wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem. Ponadto program oferuje wysokie wskaźniki sukcesu odzyskiwania. Oprogramowanie może również pomóc w tworzeniu kopii zapasowych danych za pomocą kabli USB.

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub sformatowałeś plik, RecoverGo Android może pomóc ci go odzyskać. Odzyska nawet usunięte wiadomości WhatsApp. Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi Android i ma poręczną funkcję podglądu, która pozwala zobaczyć usunięte dane przed wznowieniem odzyskiwania danych. Aplikacja obsługuje również ponad 10 typów plików, w tym te dla WhatsApp.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]